NISHCARD NEDİR?

Nişantaşı üniversitesi ile bağlantılı olarak geliştirilen öğrenci akıllı kart sistemidir.

NOT:Bu kart kapalı devre kullanılan bir kart sistemidir.

Maslakta 106.000 m2’lik alanda yer alan Neotech Kampüs, öğrencileri teknoloji anlamında en üst hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır. Bu anlamda işbirliği içinde yeni çözümler üreterek sistemin işletimi,yönetimi konularında ön planda Maslak 1453 yer almaktadır.

NISHCARD HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

NishCard olmadan Neotech Kampüsüne giriş yapılamamaktadır! Turnikelere kartınızı okutmanız gerekmekte. Aksi durumda okula giriş çıkış sağlanamayacaktır .

Sürekli değişen dünyada,değişen değerlere ayak uydurmak için çalışanlarımızın gelişimi ve değişimi çok önemlidir.Bu anlamda eğitime,gelişime açık ortamlar oluşturulur. Bu anlamda hizmetiçi eğitimler ve dış eğitimler personellerimize olanak olarak sunulmaktadır. Kariyer planlaması ile de çalışanlarımızın verimliliklerini en üst düzeye çıkartarak, yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştirmek gayelerimiz arasındadır.NishCard’ıma para yüklemesi nerelerden yapabilirim?

NishCard’ınıza okulun çeşitli yerlerinde bulunan NISHPAY KIOSK makinelerinden para yüklemesi yapabilirsiniz.


NishCard’ı işletmeler haricinde nerelerde kullanabilirim?

NishCard’ı işletmeler(cafeler) haricinde servis ve otopark ödemeleri için kullanabilirsiniz.

Servislerde nakit para geçerli mi?

Servislerde nakit para geçmemektedir. NishCard’ınızı, servis alanı girişinde bulunan turnikelere okutup servisleri kullanabilirsiniz. Servise binmeden önce yeterli bakiyenin NishCard’ınızda olduğundan emin olunuz.

Otopark ödememi nasıl yapabilirim?

İki şekilde otopark ödemenizi yapabilirsiniz;

1-NishCard’ınıza para yüklemesi yaptıktan sonra çıkış bariyerinin solunda bulunan kart okuma cihazına kartınızı okutmanız yeterlidir.


2-Otopark çıkışında yer alan kiosk makinesinde, kredi kartı ve ya banka kartından ödeme yapabilirsiniz;

Ana ekranda kartsız işlemlere giriş yaparak plaka sorgulaması yapınız,

Plaka sorgulamasından sonra ödenecek tutar ekrana geliyor ve kredi kartı-banka kartı bilgilerinin girişiyle beraber ödeme işlemi tamamlanıyor. (Kredi ve ya banka kartınızın online alışverişe açık olduğundan emin olunuz) Başka herhangi bir işlem yapmadan çıkış yapabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesinin de içinde yer aldığı 106.000 m2 alanın içinde kiralamaların yapılması,otoparkın işletilmesi ve gıda işletmelerinin yönetimi etkin olarak sürdürdüğümüz görevlerimizdir.